Młody, lecz doświadczony trener dołącza do zespołu Victoria Trzebinia

Młody, lecz doświadczony trener dołącza do zespołu Victoria Trzebinia

Choć liczy zaledwie 23 lata, Kamil Kalembka ma już na swoim koncie 4 lata pracy jako trener. Przez ostatnie dwa lata zdobywał dodatkowe doświadczenie, pracując jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednej ze szkół w Olkuszu.

Jego wykształcenie również jest imponujące – w tym roku zakończy studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wybrane przez niego kierunki studiów, czyli wychowanie fizyczne, świadczy o jego pasji i poświęceniu dla sportu.

Kalembka posiada na swoim koncie szereg udanych wyjazdów na zawody sportowe z młodymi zawodnikami na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Swoją pracę traktuje bardzo poważnie i z dużym zaangażowaniem.

– Jestem osobą ambitną. Moje główne cele to promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci poprzez zabawę i sport. Jestem bardzo podekscytowany nowymi możliwościami, jakie otwierają się przed mną dzięki współpracy z klubem Victoria Trzebinia. Mam nadzieję, że nadchodzący okres pracy będzie pełen interesujących wyzwań – mówi Kamil Kalembka.

Dołącza do zespołu jako trzeci trener, dołączając do Ewy i Agnieszki. W Victoria Trzebinia cenią różnorodność doświadczeń i podejść, które różni trenerzy przynoszą do klubu.