Efektowne zwycięstwo Wisły II Kraków na boisku w Trzebini

Efektowne zwycięstwo Wisły II Kraków na boisku w Trzebini

W środowe popołudnie odbyło się spotkanie 10. kolejki małopolskiej IV ligi w Trzebini, które zakończyło się bardzo jednostronnie. Jedenastka Wisły II Kraków zdominowała rywali, najszybciej możliwie zdobywając kilka goli i sprawując kontrolę nad całą grą. Ostateczny wynik potwierdził absolutną przewagę „Białej Gwiazdy” – 7:1.

Wisła II Kraków nie kazała sobie długo czekać na pierwsze trafienie – już w 6. minucie krakowianie pokonali bramkarza przeciwnika. Wszystko dzięki Wiktorowi Szywaczowi, który po rzucie rożnym perfekcyjnie wysłał piłkę w stronę Marcina Bartonia. Ten, będąc praktycznie sam na sam z bramkarzem, bez trudu wpakował ją do siatki.

Drugi gol dla „Białej Gwiazdy” również został zdobyty strzałem głową. Tym razem akcja rozgrywała się z lewej strony boiska, gdzie Karol Samałaj uderzył piłkę prosto w Marcina Grau, który z bliskiej odległości skierował ją do bramki. Trzecią bramkę dla krakowian zapewniła ładna, zespołowa akcja. Marc Grau podał piłkę na prawe skrzydło do Kuby Wiśniewskiego, który w świetnym stylu przekazał ją Karolowi Tokarczykowi. Ten bezbłędnie wprowadził piłkę do bramki, podwyższając wynik do 3:0.