Chechło Live Festiwal już niebawem!

Chechło Live Festiwal już niebawem!

Już niebawem, bo pod koniec miesiąc nad zalewem Chechło odbędzie się letni fetival. Jak wynika z oficjalnych wiadomości na wydarzeniu pojawi się Dawid Kwiatkowski, Tomasz Karolak, Adi Nowak, Sztywny Pal Azji, Eder, a także Radosław Majdan i Edward Durda. Sprawdzamy, co jeszcze wiadomo o tym wydarzeniu.

Chechło Live Festival

Impreza powstała z inicjatywy, aby połączyć twórców muzycznych, filmowych, youtuberów oraz ludzi sportu. Organizatorem tego wydarzenia  jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania, która nosi nazwę Partnerstwo na Jurze oraz  Trzebińskie Centrum Kultury. Samo wydarzenie jest sfinansowane z budżetu Obywatelskiego Województwa∂twa Małopolskiego.  Na jego realizację udało się pozyskać aż 150 tys. zł.  Festiwal odbędzie się w sobotę 30 lipca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Chechło w Trzebini. Warto wspomnieć, że wstęp jest wolny dla każdego!

Kto dokładnie wystąpi na festiwalu?

Jak się okazuje pomysł organizacji takiej imprezy zrodził się już kilka lat temu podczas Dni Trzebini. Również miejsce na tego typu wydarzenie jest odpowiednie. Zrewitalizowany ośrodek Chechło to doskonałe miejsce, aby połączyć spot, muzykę i inne wydarzenia kameralne. Festiwal to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim możliwość spotkania się z wyjątkowymi ludźmi. W tym roku nie zabraknie wystąpień muzycznych. Na scenie zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego. Branża filmowa będzie realizowana przez Tomasz Karolak. Z kolei Radosław Majdan zajmie się dziedziną sportu. Nie zabraknie też youtubera. Z publicznością spotka się dziennikarz Edward Durda. Zaproszenie goście podzielą się swoimi historiami, opowiedzą także o swojej drodze do kariery.

Szczegóły wydarzenia

Impreza rozpoczyna się o godz. 16.00. Na scenie usłyszymy  Dawida Kwiatkowskiego, Tomasza Karolaka z zespołem Pączki w tłuszczu, a także rapera Adiego Nowaka. W tym dniu zagra także Sztywny Pal Azji oraz chrzanowski zespół Eder. Organizatorzy zaplanowali też laserowy pokaz świateł, a na finał mega disco.