Wychowankowie Akademii Piłkarskiej MKS Trzebinia kibicowali w Sosnowcu koleżance z boiska

Wychowankowie Akademii Piłkarskiej MKS Trzebinia kibicowali w Sosnowcu koleżance z boiska

Młodzi adepci piłki nożnej, uczący się gry w Akademii Piłkarskiej MKS Trzebinia, mieli okazję oglądać spotkanie kobiecych drużyn narodowych Polski i Grecji. Wydarzenie to miało miejsce na sosnowieckim stadionie. W składzie polskich reprezentantek znalazła się Wiktoria Zieniewicz, kiedyś trenująca w klubie z Trzebini.

Z okazji wtorkowego meczu Ligi Narodów do Sosnowca wybrała się spora grupa, licząca ponad 150 osób, składająca się z młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej MKS Trzebinia oraz ich rodziców. Mecz ten był dla nich nie tylko sportowym wydarzeniem, ale i okazją do kibicowania swojej koleżance z boiska.

Trener Kacper Ślusarek z Akademii Piłkarskiej MKS Trzebinia podkreślił, jak ważne dla młodych zawodników było wsparcie koleżanki oraz możliwość obserwowania jej gry na tak wysokim poziomie. Wyjazd na mecz był też znakomitą motywacją dla młodych adeptów sportu, marzących o grze w reprezentacji. Trener Ślusarek wyraził też nadzieję, że Wiktoria Zieniewicz będzie na długie lata stałą zawodniczką reprezentacji Polski.

Wiktoria Zieniewicz, pochodząca z Trzebini, aktualnie gra w klubie TME UKS SMS Łódź. W tym roku miała swój debiut w pierwszej reprezentacji Polski.