Początek sprzedaży losów na rynku Wigilijnym oraz zbiórka pieniędzy dla Antosi z Zespołem Edwardsa

Początek sprzedaży losów na rynku Wigilijnym oraz zbiórka pieniędzy dla Antosi z Zespołem Edwardsa

Świąteczna sprzedaż losów na rynku zacznie się o godzinie 14:00 na rynku. Ta wyjątkowa akcja będzie trwała do godziny 16:30, po czym o godzinie 17:00 rozpocznie się losowanie nagród. Jest to wydarzenie, na które czekają wszyscy miłośnicy loterii i nie tylko.

Antosia to mała dziewczynka, która przyszła na świat 3 grudnia 2009 roku. Od samego początku jej życia, zmaga się z Zespołem Edwardsa – to nieuleczalne schorzenie genetyczne. Objawia się ono między innymi wadą serca, opóźnieniem w rozwoju psychoruchowym, dysfunkcjami neurologicznymi oraz obniżoną odpornością. Dziewczynka wymaga stałej, specjalistycznej opieki i rehabilitacji. Nie jest w stanie samodzielnie mówić, siedzieć, chodzić czy nawet jeść i pić.

Rodzice Antosi dokładają wszelkich starań, aby poprawić warunki życia swojej córki. Niestety, z uwagi na wysokie koszty terapii i codziennego utrzymania dziecka, rodzina nie jest w stanie pokryć wszystkich wydatków. W związku z tym, zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe na rehabilitację Antosi oraz na jej bieżące potrzeby.