Chechło Run już niebawem

Chechło Run już niebawem

Zakończyły się zapisy na  kolejną odsłonę wyścigu Chechło Run. Impreza, przyciągająca zarówno mieszkańców, jak i wytrawnych biegaczy z całego kraju będzie miała miejsce 19 września. Na ten moment zapisy na to wydarzenie są już zamknięte. Obecnie zgłosiło się blisko 100 uczestników, którzy do wyboru będą mieli dwie trasy. To fantastyczna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności biegowych. Zapraszane są zarówno osoby doświadczone, jak i poczatkujące, które chcą sprawdzić swoją kondycję.

Chechło Run  jak zwykle „w formie”

Wydarzenie jest organizowane przez Trzebińskie Centrum Kultury. Oficjalnym patronem jest „Przełom”. Impreza jest fantastycznym pomysłem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy ukończyli 16sty rok życia. Organizatorzy przygotowali dwie trasy- 5 i 10 km wokół zbiornika Chechło. Wszyscy zainteresowani rywalizacją sportową mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. W przypadku klasyfikacji ogólnej będą przyznawane nagrody pieniężne. W pozostałych rankingach zwycięzcy otrzymają ciekawe upominki rzeczowe.

Impreza biegowa o świetnym przygotowaniu

To nie pierwsza impreza z tego cyklu. Poprzednie edycje pokazały, że sama impreza stoi na wysokim poziomie pod względem organizacji. Trasy są proste i bezpieczne. Towarzyszą im piękne krajobrazy zbiornika Chechło. Nagród również nie brakuje. A co najważniejsze, na starcie pojawiają się zarówno zawodnicy, którzy od lat trenują bieganie, jak i zupełni amatorzy, próbujący swoich sił w tego rodzaju wydarzeniach. Emocji z pewnością nie zabraknie, dlatego warto pojawić się 19 września na starcie.