Dni Krzeszowic już w piątek

Dni Krzeszowic już w piątek

To niebywała okazja do wspaniałej zabawy. Tym bardziej, że ostatni raz Dni Miasta miały miejsce w Krzeszowicach 11 lat temu. Ówczesne władze odsuwały od siebie pomysł wznowienia imprezy z wielu powodów. Tym razem jednak się udało. Zapadła więc decyzja, że w tym roku impreza odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Co czeka na mieszkańców Krzeszowic oraz innych gmin, które zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu?

Plac Targowy w Krzeszowicach

Idealne miejsce dla miłośników dobrej zabawy i muzyki na żywo. Impreza rozpocznie się już w piątek a poprowadzi ją znany w całym kraju wokalista – Norbi. Program obfitował będzie w wielu cenionych i popularnych gości. Nie zabraknie różnych stylów muzycznych, tak więc z pewnością każdy uczestnik odnajdzie tutaj coś dla siebie. To nie tylko cykl koncertu ale również fantastyczna okazja do zabawy do późnych godzin nocnych na świeżym powietrzu. Organizatorzy maja nadzieję, że pogoda dopisze i nie będzie padać. Choć jak podkreślają, nawet przy deszczu spodziewają się wielu uczestników. Zarówno piątkowa, jak i sobotnia część imprezy zostanie zakończona skoczna dyskoteką, która potrwa do drugiej i do pierwszej w nocy.

Pozostałe atrakcje w tych dniach

Same koncerty to jednak nie wszystko. Na miejscu odbędzie się również zjazd food-trucków. Niezwykle popularnej formy przekąsek, podawanych ze specjalnych samochodów. Na miejscu ma również działać wesołe miasteczko, stanowiące atrakcję nie tylko dla dorosłych. Już wiadomo, że na imprezę szykują się mieszkańcy, którzy stęsknili się za taka formą obchodzenia dni swojego miasta. Z pewnością w przyszłym tygodniu zdamy relację z tego niecodziennego i wyczekiwanego wydarzenia.