Złoto i srebro dla zawodników KJ "Szarża" Bolęcin na ogólnopolskim konkursie konia wierzchowego w Mosznej

Złoto i srebro dla zawodników KJ "Szarża" Bolęcin na ogólnopolskim konkursie konia wierzchowego w Mosznej

Reprezentanci klubu jeździeckiego „Szarża” Bolęcin zdobyli cenne medale podczas ogólnopolskich zawodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, który odbył się w miejscowości Moszna. Zarówno złoty, jak i srebrny medal znalazły swoje miejsce w rękach zawodników tego klubu.

Aleksandra Połetek wraz z koniem o imieniu Treb, wykazali się doskonałą formą. Ich współpraca zaowocowała pierwszym miejscem w konkursie CNC 1 *. Z kolei Julia Bolek i Love Me BMF wywalczyli drugą pozycję w konkursie CNC70, który charakteryzował się dużą liczbą uczestników.

Debiuty również miały miejsce podczas tych zawodów. Blanka Okoczuk ze swoim koniem Moonshine po raz pierwszy wystartowali w konkursie CNC 1 *. Podobnie było w przypadku Jakuba Gręźlikowskiego i Grassi M, którzy zadebiutowali w konkursie CNC 100-18, plasując się na szóstym miejscu.

Warto również wspomnieć o dobrych występach Amelki Sygnat z Honeymoon oraz Stefcii Gruszki z Perełką. Jak podkreśla prezes klubu Mikołaj Rey, zawody te były ogólnie bardzo udane.