VII Piknik Motocyklowy nad Balatonem w Trzebini już w najbliższy weekend

VII Piknik Motocyklowy nad Balatonem w Trzebini już w najbliższy weekend

Nadchodzący weekend, od 14 do 16 czerwca, przyniesie ze sobą siódmą edycję Pikniku Motocyklowego, który zaplanowany jest na terenie Trzebini, nad malowniczym Balatonem. Czekają nas tam różnorodne atrakcje, które z pewnością przyciągną miłośników motocyklizmu.

W programie wydarzenia zaplanowana jest parada motocykli, która z pewnością ożywi okolicę swoim hukiem i barwnością. Organizatorzy przygotowali też serię konkursów z nagrodami, gdzie uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować o cenne laury. Ponadto, widzowie będą mieli możliwość obserwowania profesjonalnych pokazów ratownictwa.

Na miejscu będzie można wziąć udział w zbiórce krwi – każdy kto chce pomóc i spełnia wymagane kryteria, będzie mógł oddać ten cenny dar. W programie nie zabraknie także lżejszych elementów takich jak konkurs Miss Mokrego Podkoszulka, który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.

Poza tym, uczestnicy będą mogli posłuchać koncertów – gwiazdą wieczoru będzie zespół 4Szmery, który z pewnością rozgrzeje atmosferę swoją energetyczną muzyką. Dodatkowo, odbędą się licytacje, z których zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Nikodema.