Trzy dni pełne atrakcji podczas Dni Trzebini. Muzyczne koncerty, zabawa i wiele więcej

Trzy dni pełne atrakcji podczas Dni Trzebini. Muzyczne koncerty, zabawa i wiele więcej

Impreza lokalna, zasługuje na miano kulturalnej uczty – Dni Trzebini przyciągają mieszkańców oraz przyjezdnych gości do trzydniowego świętowania. Koncert pt. „Parostatkiem w Piękny Rejs – Największe Polskie Przeboje” wprowadzi uczestników w piątkowe świętowanie miasta o godzinie 20. Następnie, o 21:30, fani muzyki będą mieli okazję posłuchać wykonania najbardziej znanych utworów grupy Queen.

Rozpoczynając sobotę, atrakcje skierowane są głównie do rodzin. Kapela Górole zapewni biesiadną atmosferę, a po nich na scenie pojawi się zespół Piękni i Młodzi. Jak zapowiada burmistrz Trzebini, Jarosław Okoczuk, liczba fanów tych wykonawców powinna gwarantować dobrą zabawę i taneczny nastrój do późnych godzin nocnych. Wspomniane koncerty będą preludium do dyskoteki na świeżym powietrzu.

Sobotni program przewiduje również występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminy Trzebinia. To świetna okazja dla najmłodszych, aby zaprezentować swoje talenty przed szerokim gronem odbiorców.

Ostatni dzień świętowania, niedziela, uświetnią trzy koncerty. Zespoły Tacy Sami, Oskar Cyms oraz VIDEO wystąpią na scenie i zapewnią muzyczne emocje do końca. Wszystkie wydarzenia odbędą się na placu przy ulicy Ochronkowej.