Kino, teatr i aquapark Trzebinia

Szukasz propozycji na spędzenie wieczoru? A może szukasz rozrywki na wyjście z partnerem, partnerką, rodzina lub znajomymi? Świetnym sposobem na spędzenie miło czasu jest wyjście do kina, teatru lub do aquaparki. Trzebinia oferuje swoim mieszkańcom tego typu rozrywki. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o każdym z tych miejsc.

Lista miejsc rozrywki

Kino „Sokół”

Adres: ul. Kościuszki 74,

Tel.: 32 61 10 621

Adres mailowy: [email protected]

Godziny otwarcia:

wt-nd: 15:00-21:00

Kino oferuje seanse filmowe najnowszych produkcji filmowych. Nie zabraknie także tematycznych wieczorów oraz świetnych okazji. Znajdziesz tam propozycje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Przed każdym seansem otwarta jest kasa biletowa.


 

Teatr Blaszany Bębenek

Adres: ul. Kościuszki 50,

Tel.: 570 533 933/733 766 484

Adres mailowy: [email protected]

Godziny otwarcia:

według repertuaru

Teatr tworzy grupa profesjonalistów i pasjonatów aktorstwa i teatru. W swoich wystąpieniach zawierają różnorodne scenariusze. Można również spotkać ich na różnych ventach, w szkołach czy prywatnych wystąpieniach.


Aqua Planet Kryta Pływalnia

Adres: ul. Rafineryjna 10a,

Tel.: 32 645 01 99

Adres mailowy: [email protected]

Godziny otwarcia:

pon-nd: 06:00-21:55

Kompleks basenowy, który oferuje dwa baseny: sportowy o długości 25 metrów z sześcioma torami oraz rekreacyjny, który zawiera gejzery, kaskady, tajfun oraz zjeżdżalnie. Oprócz basenów na miejscu oferowana jest nauka pływania indywidualna lub grupowa i dla dzieci. Obiekt oferuje także aqua fitness, sauny oraz siłownię. Na miejscu można zakupić rownież odzież sportową.