Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie ma nowe władze!

Związek Komunalny Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie ma nowe władze!

W dniu 29. maja, środę, zostały ogłoszone nowo wybrane władze Związku Komunalnego Komunikacja Międzygminna, działającego na obszarze Chrzanowa.

Zarząd tej organizacji komunikacyjnej stanowiącej połączenie między Chrzanowem, Libiążem i Trzebinią, nadal będzie kierowany przez Marka Dyszego. Jego reelekcja na przewodniczącego zarządu na czwartą już kadencję odbyła się jednomyślnie, pomimo że był jedynym kandydatem do tego stanowiska. Na stanowisko zastępcy przewodniczącego wybrano Jacka Wocho, który jest również wiceprzewodniczącym Rady Miasta Trzebini. Resztę członków zarządu stanowią Andrzej Bieda oraz Bogusław Gucik.

Marian Sadzikowski, radny z Chrzanowa, został wyznaczony na nowego przewodniczącego zgromadzenia ZKKM. Poprzednio tę funkcję pełnił burmistrz Trzebini, Jarosław Okoczuk, który obecnie objął rolę zastępcy przewodniczącego zgromadzenia związku komunikacyjnego.

Komisja rewizyjna powołała do swojego składu Łukasza Płatka jako przewodniczącego oraz burmistrza Libiąża, Jacka Latko. Z kolei w skład komisji skarg, wniosków i petycji weszli Wojciech Hajduk, również na stanowisko przewodniczącego i burmistrz Chrzanowa, Robert Maciaszek.