Restauracja La Playa nad Balatonem w Trzebini – miejsce spotkania Jarosława Okoczuka i jego komitetu przed wyborami

Restauracja La Playa nad Balatonem w Trzebini – miejsce spotkania Jarosława Okoczuka i jego komitetu przed wyborami

Zaszczytem dla restauracji La Playa, położonej nad trzebińskim Balatonem, było gościć Jarosława Okoczuka i jego komitet. Balaton jest nazywany sercem Trzebini, jak podkreśla burmistrz miasta.

Okoczuk, który ponownie ubiega się o urząd burmistrza w zbliżających się kwietniowych wyborach samorządowych, ma ambitne plany i celuje w zwycięstwo już w pierwszej turze. Co więcej, aspiruje również do zdobycia samodzielnej większości w radzie miasta.

Należy zauważyć, że Komitet „Z sercem dla Gminy”, którego liderem jest Okoczuk, jest organizacją niezależną od partii politycznych. W przeciwieństwie do innych kandydatów na burmistrzów z Chrzanowa, Trzebini, Libiąża i Alwerni oraz kandydata na wójta Babic, Okoczuk nie szukał poparcia u żadnej konkretnej partii politycznej.

Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Okoczuka „Z sercem dla Gminy” jest kierowany przez Jolantę Różowską. Jest ona założycielką i prezeską Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci i Europejskiej Sieci Uniwersytetów Dziecięcych EUCU NET. Odpowiedzialnością za finanse komitetu obarczona jest Agnieszka Majerska, która ma wieloletnie doświadczenie jako ekspertka finansowa i księgowa.