Drużyna MKS Trzebinia odnosi sukces na drodze do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu do lat 12

Drużyna MKS Trzebinia odnosi sukces na drodze do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu do lat 12

MKS Trzebinia, drużyna młodych futsalistów, osiągnęła znaczący sukces, przechodząc do drugiego etapu eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie sportowej dla graczy do 12 roku życia. Ten majstersztyk sportowy został osiągnięty podczas turnieju eliminacyjnego, który miał miejsce w hali sportowej przy Zespole Szkół Techniczno-Usługowych zlokalizowanym w Trzebini.

Podczas rywalizacji pierwszej rundy eliminacyjnej, zapracowali na swój awans, pokonując inne drużyny i stając ramię w ramię z zespołem pochodzącym z Siemianowic Śląskich. Niestety, ekipa Fabloku Chrzanów nie miała tyle szczęścia i nie udało jej się przejść do następnej fazy kwalifikacyjnej.

Reprezentanci Trzebini, którzy przyczynili się do tego sukcesu to Kikla, Majcherczyk-Zabder, Fortuna, Skowronek, Jasiński, Duda, Borowicz, Czajczyk, Rejdych, Sarabun, Zych oraz Orzechowski, prowadzeni przez trenera Jacka Kocota.

W nadchodzącej drugiej rundzie eliminacyjnej, MKS Trzebinia zmierzy się z rywalami takimi jak GKS Futsal Nowiny, Limanovia Limanowa oraz Champions Brzesko. Tylko dwie najlepsze drużyny uzyskają szansę na udział w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 12 w futsalu.