Pan Młody poszukiwany listem gończym

Pan Młody poszukiwany listem gończym

Ślub to z pewnością jedna z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Sama ceremonia zaślubin z pewnością potrafi przyprawić o łzy niejedną Pannę Młodą. Wiele dni ogromnych przygotowań, starań, omawia szczegóły i dopina wszystko na ostatni guzik. Dzieje się tak, dlatego, że każdy chce, aby ten dzień był jedyny i wyjątkowy. Dzień, który będzie się pamiętało do końca życia. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Zdarza się, że pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu impreza wymyka się spod Para Młoda, która brała ślub w  minionym tygodniu w Trzebinie, z pewnością zapamięta ten dzień do końca życia. Dla Pana Młodego ten dzień będzie zakończeniem jego wolności, i to dosłownie. Okazało się, że Pan Młody poszukiwany jest przez policję listem gończym.

Przebieg ceremonii

22 stycznia policja z Trzebini zatrzymała 25-letniego mężczyznę, który od dłuższego czasu poszukiwany był listem gończym. Mężczyzna dopuścił się licznych kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że do zatrzymania doszło w dniu jego ślubu. Dokładnie miało to miejsce w Sali Ślubów e jednym z urzędów stanu cywilnego, który znajduje się w powiecie chrzanowskim. Funkcjonariusze pojawili się urzędzie, sprawiając, że przybyli goście było w dużym szoku. Pomimo tego uroczystości zaślubin nie przerwano. Uczestnicy ceremonii, mimio wtargnięcie funkcjonariuszy, nie chcieli przerywać zaślubin. Policja poczekała, aż cała ceremonia dobiegnie do końca, po czym aresztowała mężczyznę. Przetransportowano go do zakładu karnego. Za dopuszczone się przez niego przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 2,5 lat.

Sensacja na całą okolicę

Nikogo nie dziwi fakt, że dużo osób jest zainteresowanych wydarzeniami, które miały miejsce podczas zaślubin. Nieczęsto się zdarza, że dochodzi do takich sytuacji. Najważniejsze, że Młoda Para zdecydowała się dokończyć ceremonię, mimo nieproszonych gości i finalnym zatrzymaniu Pana Młodego. Jest wiele przypadków, gdzie poszukiwane osoby s w dziwnych okolicznościach lub za niecodzienne sytuacja, tak jak na przykład mężczyzna w Mysłowicach.  Został on zatrzymany, ponieważ sam zadzwonił na policję, dlatego, że otrzymał zimnego hot-doga.