Zniszczenie samochodu przez wandala w Trzebini

Zniszczenie samochodu przez wandala w Trzebini

Niestety walka z wandalizmem nie należy do najłatwiejszych. W wielu miastach zdarzają się całe grupy, które świadomie niszczą cudze mienie. I to bez wyraźnego powodu. Choć wydawało by się, że Trzebinia należy do spokojnych miejscowości, jak pokazuje czwartkowe wydarzenie, także tu pojawiają się niechciane zachowania. Co się wydarzyło i dlaczego? O tym w naszym artykule poniżej.

Zniszczony pojazd, brak świadków

W czwartkowy wieczór do komisariatu w Trzebini przyszedł mężczyzna, który twierdził, że ktoś oblał jego auto nieznaną substancją. Samochód poszkodowanego marki Opel był zaparkowany w Trzebini przy ul. Waryńskiego. Trudno dokładnie określić, czym była owa substancja. Wiadomo jednak, że właściciel oszacował straty na kwotę dwóch tysięcy złotych. Na ten moment rzeczniczka chrzanowskiej policji nie zdradza więcej szczegółów. Trudno więc wywnioskować, czy coś więcej wydarzyło się w tej sprawie. Z pewnością fakt jest taki, że oby pojazd miał dość wyraźnie zniszczoną karoserię.

Nie jest również wiadomo, czy w miejscu zaparkowania auta znajdował się monitoring miejski. Często bowiem zdarza się, że to właśnie kamery rejestrują zdarzenia, w których nie ma innych świadków. Miejmy nadzieję, że owy wandal szybko zostanie uchwycony przez policję. Na razie jednak nie wiadomo absolutnie nic, co mogłoby się przyczynić do odnalezienia chociażby podejrzanego w tej sprawie. Jeśli byłeś świadkiem wydarzenia bądź po prostu masz jakiekolwiek informacje w tym temacie, koniecznie skontaktuj się z jednostką policji. Być może przyczynisz się do uchwycenia wandala, który bezsensownie zniszczył komuś samochód.